Бесіда

28.10.2021

Розмова "Твоє здоров'я" 

Цілі: • Розглянути здоров'я як основну цінність людського життя та людського суспільства. • Сформулювати поняття "Здоров'я людини". • Розкрити позитивні та негативні фактори, що впливають на здоров'я людини. 

1. Почнемо нашу розмову з питань: • Що таке здоров'я людини? • Які фактори визначають здоров'я людини • Хто відповідає за збереження здоров'я людини? 

 А тепер пригадаємо, які побажання обов'язково присутні рідним та близьким, товаришам у вітальних листівках? Чому побажання здоров'я у тому чи іншому формулюванні є у кожному привітанні? 

Висновок: здоров'я - безцінне надбання як кожної людини, а й усього суспільства. При зустрічах, розставаннях із близькими, дорогими людьми, привітання з урочистими датами бажаємо їм доброго здоров'я, т.к. це запорука повноцінного та щасливого життя.

 - Навіщо здоров'я потрібне? 

Здоров'я допомагає виконати наші плани, успішно вирішувати основні життєві завдання, долати труднощі. Добре здоров'я, що розумно зберігається і зміцнюється самою людиною, забезпечує йому довге і активне життя в суспільстві. 

- Що таке здоров'я?

Багато разів на це запитання відповідали представники різних наук, різних країн, часів та народів. Найбільш поширені варіанти відповідей: 

Здоров'я - відсутність хвороби.

Хвороба - це порушення здоров'я. Давайте сформулюємо власне визначення поняття "здоров'я" Здоров'я - це фізичне та психічне добробут людини. 

Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я дано таке визначення: Здоров'я - це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб та фізичних дефектів.

Хлопці, зараз ви по черзі виступатимете в ролі пропагандистів здорового способу життя. Кожен із вас спеціалізується на одному напрямку. Один - фахівець із антинікотинової пропаганди, інший - антиалкогольної, третій - антинаркотичної. Тепер кожен фахівець напише тези своєї бесіди з • Курцем, • Які вживають алкоголь, • Які вживають наркотичні речовини. Вам потрібно переконати фактами та особистим прикладом, що куріння, наприклад, шкідливе. Потім ви міняєтеся ролями. 10. Висновки. Підсумок заняття.

Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати